بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 609109
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74925899 تعداد بازديد زيرپورتال: 952510 اين زيرپورتال امروز: 164 سایت در امروز: 13901 اين صفحه امروز: 61 دريافت RSS در امروز: 318 دريافت RSS صفحه: 0
گزارش سفر یکروزه رئیس سازمان دامپزشکی کشور به استان مازندرانگزارش سفر یکروزه رئیس سازمان دامپزشکی کشور به استان مازندران
گزارش سفر یکروزه رئیس سازمان دامپزشکی کشور به استان مازندرانگزارش سفر یکروزه رئیس سازمان دامپزشکی کشور به استان مازندران
1397/4/19 سه‌شنبه
گزارش سفر یکروزه رئیس سازمان دامپزشکی کشور به استان مازندران
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مازندران، دکتر رفیعی پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور با حضور در محل اداره کل دامپزشکی استان از نزدیک با کارکنان ستادی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس سازمان دامپزشکی در ابتدا از ساختمان جدید التاسیس دامپزشکی مازندران بازدید و سپس با حضور در ادارات مختلف ستادی با مجموعه پرسنل دامپزشکی مازندران دیدار کرد.

رفیعی پور بمنظور دیدار و گفتگو با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران به محل کار وی رفت و ضمن تبریک انتصاب شهیدی فر بعنوان رئیس جدید این سازمان اظهار امیدواری کرد تا با انتصاب وی تعامل بین بخشی دامپزشکی و سازمان جهاد کشاورزی در استان بیش از پیش منشاء خیر باشد.

شرکت در مراسم معارفه رئیس شورای نظام دامپزشکی مازندران که با حضور دکتر صفری رئیس نظام دامپزشکی کشور در محل اتاق بازرگانی تشکیل شد از دیگر برنامه های سفر یکروزه رئیس سازمان دامپزشکی کشور بود و سپس از آنجا به دیدار استاندار مازندران رفت.

وی در دیدار با استاندار بر همکاری بین بخشی دو نهاد دولتی و خصوصی دامپزشکی در حل مشکلات مردم تاکید نمود و مقصد پایانی این سفر یک روزه بازدید از مرکز پرورش ماهی خاویاری قره برون در شهرستان جویبار بود و از نزدیک با فعالیت این واحد تولیدی آشنا شد.