بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 607870
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74708418 تعداد بازديد زيرپورتال: 950354 اين زيرپورتال امروز: 135 سایت در امروز: 3044 اين صفحه امروز: 29 دريافت RSS در امروز: 311 دريافت RSS صفحه: 0
برگزاری تور خبری بازديد از کشتارگاه صنعتي طیوربرگزاری تور خبری بازديد از کشتارگاه صنعتي طیور
برگزاری تور خبری بازديد از کشتارگاه صنعتي طیوربرگزاری تور خبری بازديد از کشتارگاه صنعتي طیور
1397/4/20 چهارشنبه
برگزاری تور خبری بازديد از کشتارگاه صنعتي طیور
تور خبری بازدید از کشتارگاه صنعتی طیور سپیدان آمل با حضور جمعی از خبرنگاران مرکز استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران، طی این تور یکروزه که در روز چهارشنبه 13 تیزماه سال جاری بمناسبت روز ملی مبارزه با بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان توسط دامپزشکی مازندران و با همکاری انجمن کشتارگاههای صنعتی طیور مازندران تشکیل شد، اصحاب رسانه با نحوه استحصال مرغ سالم و بهداشتی آشنا شدند.

مدیر کل دامپزشکی مازندران که در حاشیه برگزاری تور در یک کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران حاضر پاسخ میداد، گفت: استان مازندران با ظرفیت 20 واحد کشتارگاه صنعتی طیور سهم عمده ای در تامین گوشت مرغ سالم و بهداشتی در کشور دارد و هدف از برگزاری این تور خبری را آشنایی رسانه ها با نحوه نظارت بهداشتی دامپزشکی در استحصال و عرضه مرغ سالم به مردم عنوان کرد.

رضوانی خاطرنشان کرد، خبرنگاران بعنوان رابطین مسئولین و مردم در ارائه عملکرد دولت به مردم و متقابل، انتقال مشکلات مردم به مسئولین نقش عمده ای را در سازندگی ایفاء می کنند و از شرکت آنان در این تور خبری تقدیر کرد.

در ادامه خبرنگاران با حضور در محل کشتار، بسته بندی و نگهداری مرغ از نزدیک با روند و پروسه این محصول بازدید کردند و دکتر گلپایگانی مسئول اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی مازندران با توضیح روند کشتار بهداشتی به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

گفتنی است این تور راس ساعت 19 روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت 3 بامداد روز پنجشنبه ادامه داشت و اسلامی مدیر جهاد کشاورزی و  رمضانی معاون اداره دامپزشکی شهرستان آمل، کاوه مدیر عامل انجمن کشتارگاه های صنعتی طیور استان، حسن زاده مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی استان و درزی مدیر عامل کشتارگاه صنعتی طیور سپیدان امل حضور داشتند.