• 1400/08/22 - 14:07
  • تعداد بازدید : 54
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

اردوهای جهادی با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم توسط دامپزشکی در هفته بسیج هدفمند می شوند

مدیر کل دامپزشکی مازندران در جلسه شورای مرکزی پایگاه مقاومت بسیج شهدای دامپزشکی مازندران از هدفمندی اردوهای جهادی دامپزشکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران ، جلسه شورای مرکزی پایگاه مقاومت بسیج شهدای دامپزشکی مازندران با حضور مدیر کل و اعضای این شورا در سالن جلسات دامپزشکی با هدف برنامه ریزی برای هفته گرامیداشت بسیج برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسه گذشته توسط مسئول پایگاه ، دکتر گلپایگانی بر هدفمند بوده برپایی اردوهای جهادی دامپزشکی برای محرومیت زدائی در مناطق دوردست تاکید کرد.

وی استفاده از بسیج دانشجویی در کنار همکاران دامپزشکی که علاقمند برای خدمت رسانی در بحث واکسیناسیون و سم پاشی اماکن دامی هستند را دست آورد مهمی برای پایگاه مقاومت بسیج در شروع کار دانست و افزود ، هدف همه ما خدمت رسانی به آحاد مردم می باشد و چه بهتر که این خدمات با استفاده از نیروهای داوطلب به صورت مدیریت شده در مناطق کوهستانی و دورافتاده رخ دهد تا محرومیت زدائی به معنای واقعی انجام گیرد.

علاوه بر برگزاری اردوهای جهادی در هفته بسیج ، برنامه های فرهنگی – ورزشی ، فعالیت در فضای مجازی و تبلیغات محیطی نیز از مصوبات  این جلسه برای گرامیداشت هفته بسیج بوده است.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 278905
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه