• 1400/09/01 - 13:07
  • تعداد بازدید : 92
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید مدیر کل دامپزشکی استان مازندران از واحدهای دامپروری روستاهای منطقه کجور

دکتر محمد حسن گلپایگانی در هفته گرامیداشت بسیج از نحوه خدمت رسانی دامپزشکی به واحدهای دامپروری 4 روستا در منطقه کجور شهرستان نوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران ، دکتر محمد حسن گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران صبح روز یکشنبه 30 آبان ماه سال جاری با حضور در منطقه کجور شهرستان نوشهر از واحدهای پرورش دامی 4 روستای حیرت ، عالی دره ، گندیس کلا و لشکنار بازدید و ضمن گفتگو با دامداران این منطقه و بررسی مشکلات آنان با دهیاران این روستاها دیدار و گفتگو کرد.

در این بازدید که دکتر بواسحاقی رئیس دامپزشکی شهرستان نوشهر مدیر کل دامپزشکی را همراهی می کرد ، دکتر گلپایگانی بر نحوه واکسیناسیون دامها و ارائه خدمات رایگان دامپزشکی به روستائیان عزیز با اولویت روستاهای دورافتاده و محروم تاکید کرد.

وی استفاده از نیروهای تحصیلکرده بومی در حرفه دامپزشکی و واکسیناتورهای بومی در این مناطق را از اولویت های دامپزشکی برای جذب و بکارگیری به منظور خدمت رسانی به بهره برداران زحمتکش اعلام کرد و اظهار داشت ، در صورت وجود این نیروها ، دامپزشکی آماده همکاری می باشد تا با تمام توان با توجه به امکانات و تجهیزات موجود بتواند خدمات رسانی رایگان و بهینه ای را ارائه نماید.

  • گروه خبری : شهرستان نوشهر,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 279188
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه