• 1400/01/05 - 07:20
  • تعداد بازدید : 109
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و موادغذائی سازمان دامپزشکی کشور از استان مازندران

دکتر برومندفر مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذائی سازمان دامپزشکی کشور با حضور در مازندران از نحوه اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی در نوروز 1400 بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران، دکتر سامد برومندفر مدیر کل و دکتر مجید مختاری معاون دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذائی سازمان دامپزشکی کشور به همراه دکتر محمد حسن گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران روز چهارشنبه 4 فروردین 1400  از نحوه اجرای طرح تشدید نظارت های بهداشتی دامپزشکی در مراکز تولید ، نگهداری و توزیع فرآورده های خام دامی در مازندران بازدید کردند.

بازدید از اکیپ های ثابت مستقر در ادارات دامپزشکی شهرستان های جویبار ، بابل و بابلسر از برنامه های بازدید یک روزه مدیر کل و معاون دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور بود.

در ادامه این سفر یک روزه ، تیم بازدید کننده با حضور در کشتارگاه صنعتی دام در شهرستان بابل و یک واحد کشتارگاه صنعتی طیور در شهرستان قائمشهر بر نحوه نظارت بهداشتی بازرسان بهداشتی دامپزشکی برای تامین سلامت مصرف کننده گان فرآورده های خام دامی بازدید نمودند.

گفتنی است بازدید از بخش عرضه مواد پروتئینی یک واحد هایپرمارکت در شهرستان قائمشهر و برگزاری جلسه هم اندیشی و تبادل نظر به منظور ارائه محصولات خام دامی با کیفیت تحت نظارت دامپزشکی با مدیر عامل این واحد عرضه از جمله دیگر موارد بازدید دکتر برومندفر ، دکتر مختاری و دکتر گلپایگانی بوده است.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 272613
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید