• 1400/04/23 - 18:52
  • تعداد بازدید : 100
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری اردوهای جهادی دامپزشکی مازندران با حضور بسیج دانشجوئی

مدیر کل دامپزشکی استان مازندران از برگزاری اردوهای جهادی با استفاده از دانشجویان دامپزشکی در مناطق دورافتاده استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران ، نشست مشترک مدیر کل دامپزشکی استان مازندران با نمایندگانی از دانشجویان دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل صبح روز چهارشنبه 23 تیرماه در دفتر کار دکتر گلپایگانی تشکیل شد.
 در این جلسه دکتر گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی استان مازندران با اشاره به الزام خدمات دهی دامپزشکی به مناطق دورافتاده روستائی به منظور محرومیت زدائی گفت ، دانشجویان دامپزشکی باید با فرهنگ جهادی آشنا شوند و میتوانند در کنار دامپزشکان حرفه ای در قالب اردوهای جهادی به مناطق دورافتاده عزیمت و با ارائه خدمات رایگان دامپزشکی همچون کمک به دامپزشکان داوطلب در  ویزیت ، درمان ، واکسیناسیون دامها و سم پاشی اماکن دامی و یا حتی کارهای عمران و آبادانی در دامداریهای روستاهای دورافتاده تلاش کنند تا علاوه بر نهادینه کردن فرهنگ جهادی ، جهت رفع محرومیت زدائی به کمک اهالی مناطق محروم روستائی بشتابند.
نمایندگان دانشجویان دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل علاوه بر استقبال از این اقدام ارزشمند اعلام آمادگی نمودند تا در اردوهای جهادی دامپزشکی مازندران با پایگاه مقاومت شهدای دامپزشکی مازندران همکاری صمیمانه ای را داشته باشند.
گفتنی است در این جلسه گلمحمدی مسئول پایگاه مقاومت بسیج شهدای دامپزشکی و باکوئی روابط عمومی دامپزشکی مازندران پیشنهاداتی را برای برپایی اردوهای جهادی با همکاری دانشجویان ارائه و مقرر شد در هفته های آتی در مناطق دوردست و محروم این اردو برپا گردد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 275594
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید