• 1400/01/18 - 14:27
  • تعداد بازدید : 73
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری اولین جلسه پایگاه مقاومت دامپزشکی مازندران

اولین جلسه پایگاه مقاومت شهدای دامپزشکی مازندران با حضور مدیر کل و جمعی از اعضای این پایگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران، اولین جلسه پایگاه مقاومت شهدای دامپزشکی استان مازندران با حضور مدیر کل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضای اصلی پایگاه مقاومت بسیج شهدای دامپزشکی در محل این پایگاه برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام عبدی مسئول دفتر نماینده ولی در دامپزشکی مازندران تشکیل پایگاه مقاومت بسیج دامپزشکی را که مزین به نام شهدای دامپزشکی مازندران میباشد ، رخداد مثبتی خواند و افزود ، ورود بسیج در دوران دفاع مقدس و هم اکنون در موارد بحرانی حوادث طبیعی و در برخی از امورات در زمینه های تخصصی که با کمک نهادهای دولتی اقدام به ارائه خدمات با هدف محرومیت زدایی میباشد قابل تقدیر است و آنچه که از نام مقدس آن بر می آید غیر از این هم انتظار نمی رود.
در ادامه دکتر گلپایگانی مدیرکل دامپزشکی مازندران نیز با اشاره به فلسفه تشکیل بسیج از اعضای این پایگاه خواست تا با تمام توان نسبت به اهداف پیش بینی شده تلاش کنند.
وی اظهار کرد ، شناسایی افراد توانمند در حوزه های مختلف می تواند ما را برای رسیدن به اهداف پیش بینی شده کمک کند.
گلپایگانی افزود، پایگاه مقاومت بسیج شهدای دامپزشکی مازندران باید یکی از اهداف مهمش این باشد که با ایجاد همدلی و تعامل بین بخش های دولتی و خصوصی برای ارائه خدمات بهتر به بهره برداران اقدامات موثری را در دستور کار قرار دهد.
وی برگزاری دوره های آموزشی برای اعضای بسیج را برای مدیریت بحران در مواقع ضروری از جمله مهمترین اقدامات این پایگاه عنوان کرد و خاطرنشان ساخت ، ارائه خدمات به مناطق محروم و دورافتاده توسط پایگاه با همکاری سازمان بسیج سازندگی نباید به زمان بحرانی محدود شود بلکه این خدمات باید در طول سال بدون وقفه برنامه ریزی و اقدام شود.
مدیر کل دامپزشکی مازندران موضوع پدافند غیر عامل را با استفاده از توان بسیجیان مورد تاکید داشت و گفت، تهیه پروتکل های مقابله با انواع بیماریهای دام، طیور و آبزیان و برگزاری دوره های آموزشی با محوریت پدافند غیر عامل مورد انتظار میباشد که با برنامه ریزی باید محقق گردد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 272897
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید