• 1400/01/17 - 14:09
  • تعداد بازدید : 213
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تقدیر استاندار مازندران از دکتر محمد حسن گلپایگانی

استاندار مازندران با صدور لوح تقدیری از عملکرد مدیر کل دامپزشکی مازندران تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران ، حسین زادگان استاندار مازندران با صدور لوح تقدیری از زحمات ارزشمند دکتر محمد حسن گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران تجلیل کرد.

استاندار مازندران در بخشی از این تقدیر نامه آورده :

جناب آقای دکتر گلپایگانی مدیر کل محترم دامپزشکی مازندران

علی رغم تنگناها و مضایق اقتصادی ، بویژه تحریم های ظالمانه و بحران سخت کرونائی در پرتو عنایات الهی و تعامل ، مدارا و بردباری آحاد مردم و با اهتمام ، کوشش مضاعف ، مجاهدت و خدمات رسانی مجموعه دستگاه های حاکمیتی... و همکاری و معاضدت اقشار مختلف جامعه ، بخش عمومی وخصوصی خاصه همراهی مدیران خدوم و ساعی ، همه بخش ها به سرانجام رسیده و برغم همه موانع و مشکلات ، بحمدالله با مشارکت ، وفاق و همدلی همگان در مسیر توسعه و شکوفایی استان گام های موثری برداشته شده و دستاوردهای ارزشمندی را شاهد بوده ایم که وجود امنیت پایدار  ،تقویت اشتغال و رفع موانع تولید ، ارتقای نرخ مشارکت اقتصادی ، احیاء و بازگشت واحدهای تولیدی تعطیل به چرخه اقتصادی و ... از جمله تجلیات بارز آن بوده است.

لذا ضمن تجلیل و تکریم شهدای والامقام دفاع مقدس دیار علویان ، شهیدان مدافع حرم و شهدای راه سلامت و تمامی ایثارگران عرصه خدمت به مردم عزیز ، بدین وسیله از تلاش ها و زحمات ارزشمندتان در پیشبرد اهداف و برنامه های دولت جمهوری اسلامی در استان مازندران تشکر و قدردانی می نمایم.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 272859
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید