• 1400/04/23 - 19:33
  • تعداد بازدید : 93
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر کل دامپزشکی مازندران :

حجاب در همه ارکان از جمله پوشش ،گفتار و رفتار مهمترین عامل در حفظ حریم شخصی و شئونات اداری در هر سازمانی می باشد

جلسه عفاف و حجاب دامپزشکی مازندران با حضور بانوان شاغل ستادی در دامپزشکی مازندران تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران جلسه عفاف و حجاب دامپزشکی مازندران با حضور بانوان شاغل ستادی دامپزشکی استان در محل سالن جلسات دامپزشکی مازندران تشکیل شد.

دراین جلسه ابتدا مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه با اشاره به اینکه حجاب مختص بانوان نیست افزود ، باید به این موضوع توجه داشته باشیم که عفاف و حجاب فقط به بانوان اختصاص ندارد و در دین مبین اسلام بر حفظ حجاب و عفت توسط مردان هم تأکید شده است.

سپس دکتر گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران حجاب را نشانگر زیبایی روح و اندیشه دانست و گفت ، حجاب در همه ارکان از جمله پوشش، گفتار و رفتار مهمترین عامل در حفظ شئونات اداری بوده و علاوه بر حفظ حریم شخصی افراد ، موجب ارتقاء جایگاه افراد در هر سازمانی را فراهم می سازد.

وی ضمن تبریک به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه مرضیه (س) و گرامیداشت هفته عفاف و حجاب ، عملکرد بانوان شاغل در دامپزشکی مازندران را مثبت ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد ، بانوان درصد قابل توجهی از مدیریت شهرستانی و ستادی دامپزشکی مازندران را دارا می باشند و اکثر معاونین ادارات ستادی نیز از بانوان می باشند که نشانگر اهمیت به کارگیری این دسته از همکاران در مجموعه مدیریت دامپزشکی استان می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد ، حضور و فعالیت ارزشمند بانوان در مجموعه دامپزشکی استان موجب افتخار ما بوده و انتظار داریم با توجه به دقت و حساسیتی که این عزیزان در پیگیری امورات محوله دارند نتایج مطلوبی در پیشبرد اهداف سازمانی داشته باشیم.

در پایان این جلسه سرکار خانم دکتر نادیا کسائی به عنوان مشاور امور بانوان دامپزشکی مازندران ابلاغ خود را از مدیر کل دامپزشکی استان دریافت کرد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 275596
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید