• 1400/01/08 - 15:09
  • تعداد بازدید : 89
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار مدیرکل استاندارد با مدیرکل دامپزشکی مازندران

مهندس امینی، مدیرکل استاندارد استان روز یکشنبه 8 فروردین 1400با حضور در دامپزشکی مازندران با دکتر گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران ، مهندس علی امینی، مدیرکل استاندارد همراه با مهندس رحیمی معاون خود با حضور در دامپزشکی مازندران از نزدیک با دکتر محمد حسن گلپایگانی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار امینی با تاکید بر توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه استان در  حوزه دامپزشکی ، نظارت بهداشتی دامپزشکی بر محصولات و فرآورده های خام دامی و برقراری امنیت غذایی را برای استفاده آحاد مردم از این محصولات و مواد پروتئینی مهم خواند و افزود ، اداره کل استاندارد مازندران برای هر گونه همکاری در زمینه ایجاد زیرساخت های لازم برای تدوین استانداردهای مورد نیاز برای تولید محصولات سالم و بهداشتی آمادگی دارد.

دکتر گلپایگانی در این دیدار  جایگاه استاندارد مازندران را یکی از ارکان مهم و حساس در استان دانست و  خاطرنشان کرد ، بخشی اعظمی از ایمنی و سلامتی آحاد مردم با عملکرد استاندارد تامین می گردد که در نهایت موجب رونق بخشیدن به اقتصاد پویا می شود.

وی در پایان تقویت همکاری های دوجانبه بیش از پیش این دو دستگاه علی الخصوص در زمینه فعالیت آزمایشگاه های همکار این دو ارگان حاکمیتی - نظارتی را در زمینه ارائه مشاوره های فنی و تخصصی به واحد های تولید کننده تحت پوشش دامپزشکی برای تحقق شعار سال 1400 " تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها "خواستار شد .

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 272673
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید