• 1400/04/28 - 20:07
  • تعداد بازدید : 52
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توصیه بهداشتی مدیر کل دامپزشکی استان مازندران :

مردم دام ها را برای قربانی از مراکز مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه کنند

دکتر محمد حسن گلپایگانی از استقرار اکیپ های نظارت بهداشتی دامپزشکی مازندران در میادین عرضه دام سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مازندران ، دکتر گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی استان از استقرار اکیپ های نظارت بهداشتی متشکل از دامپزشکان و کارشناسان بهداشتی دامپزشکی در میادین عرضه دام برای معاینه و تائید سلامت دام جهت قربانی نمودن خبر داد.

وی با تاکید بر مراجعه مردم به میادین عرضه دامی که توسط شهرداری ها تعیین شده گفت ، طی هماهنگی بعمل آمده مقرر شد شهرداری ها مکان هایی را برای عرضه دام زنده معین و اکیپ های نظارت بداشتی دامپزشکی ویژه عید سعید قربان با استقرار در این مکان ها به طور رایگان در صورت تقاضای شهروندان ، دام را ضمن معاینه ، سلامت  آن را تائید کنند.

وی از هم استان های عزیز خواست تا در صورت خرید دام از این مراکز با مراجعه به مکان استقرار دامپزشکان از سلامت دام خریداری شده به طور رایگان بهره مند شوند.

مدیر کل دامپزشکی مازندران این اقدام را در راستای ارتقاء سلامت و بهداشت عمومی جامعه و همچنین جلوگیری از انتقال بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان و جلوگیری از مخاطرات زیست محیطی برشمرد و تاکید داشت ، ادارات دامپزشکی شهرستانها نیز در روز عید قربان با استقرار دامپزشکان و روحانیون ناظر شرعی آماده ارائه خدمات بهداشتی و شرعی می باشند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 275735
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید