• 1400/08/14 - 18:04
  • تعداد بازدید : 107
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
باز هم حادثه در دامپزشکی

معاون اداره دامپزشکی شهرستان سوادکوه در اثر بی احتیاطی راننده کامیون حمل مرغ در کشتارگاه از ناحیه کمر دچار شکستگی شد.

مدیر روابط عمومی دامپزشکی مازندران اینگونه ایثارگری همکاران دامپزشکی را در شبهای پاییزی و کل ایام سال در اقصی نقاط این مرز و بوم ، مصداق دفاع از حریم سلامت هموطنان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران ، معاون اداره دامپزشکی سوادکوه، حین انجام ماموریت در اثر بی احتیاطی راننده کامیون حامل مرغ زنده در کشتارگاه صنعتی طیور از ناحیه کمر دچار شکستگی شد.
علی باکویی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی فاخته با اعلام این خبر اظهار کرد: آقای «یوسف پشتیبان» معاون اداره دامپزشکی شهرستان «سوادکوه» در حین انجام ماموریت و بازدید شبانه از کشتارگاه صنعتی طیور متاسفانه با بی احتیاطی راننده یک کامیون حمل مرغ زنده دچار سانحه و از ناحیه کمر دچار آسیب شدید شد.
 علی باکویی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: بی احتیاطی راننده کامیون حمل مرغ زنده مستقر در کشتارگاه طیور سبب شد تا هنگام استقرار بر روی باسکول بدون اینکه ترمز دستی وسیله نقلیه را کشیده باشد از کامیون پیاده شده و کامیون هم  به عقب حرکت می کند و همزمان باهمکارمان پشتیبان که با فاصله پشت کامیون ایستاده بود برخورد می کند.
متاسفانه معاون دامپزشکی بعد از برخورد به زیر کامیون رفته و حدود 6 متر در همین حالت روی زمین کشیده می شود تا اینکه با سر و صدای ایجاد شده، راننده کامیون متوجه شده و خودرو را متوقف می کند.
وی گفت:‌ بعد از سانحه یوسف پشتیبان که به عنوان بازرس و ناظر بخش دولتی در کشتارگاه حضور داشت، و از همکاران خوشناگ و پرتلاش مجموعه می باشد به بیمارستان منتقل شد و در اثر این حادثه از ناحیه مهره های ستون فقرات و دنده دچار آسیب و شکستگی شده و هم اکنون در بیمارستان بستری می باشد.
باکویی در پایان با آرزوی شفای عاجل برای این همکار خوب و متعهد تاکید داشت، اینگونه ایثارگری همکارانمان در شبهای پاییزی و کل ایام سال در اقصی نقاط این مرز و بوم ، برای  دفاع از حریم سلامت هموطنان می باشد.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 278617
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه