• 1401/12/27 - 17:48
  • تعداد بازدید : 83
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست اداره کل دامپزشکی مازندران:

سند تحول راهبردی سازمان دامپزشکی چراغ راه برنامه ریزی سال آینده دامپزشکی مازندران خواهد بود

شورای هماهنگی مدیران استان مازندران با حضور مدیران ستادی و مدیران شهرستانی به صورت وبیناری با هدف تشریح سند تحول سازمان دامپزشکی کشور و اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در سالن اجتماعات اداره کل دامپزشکی استان مازندران برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران دکتر حمزه آقاپور کاظمی سرپرست اداره کل با اشاره به سند ۳۳ بندی راهبرد تحول سازمان دامپزشکی کشوربه تشریح آن پرداخت و با توجه به تاکیدات دکتر سید محمدآقامیری معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور نسبت به برگزاری اردوهای جهادی افزود: در سال آینده با توجه به برنامه‌ریزی‌های که انجام می شود حتماً باید نسبت به اجرای اردوی جهادی و ارائه خدمات رایگان به مناطق محروم اهتمام ویژه صورت گیرد.

وی ضمن تشریح کامل بندهای این سند افزود: بدون شک ارزیابی ادارت کل استان ها در سال آینده بر اساس اجرای این سند خواهد بود لذا از کلیه هکاران میخواهم تا ضمن مطالعه دقیق آن، برنامه ها و پیشنهادات اجرایی خود را ارائه دهند.

حمزه آقا پور کاظمی در ادامه با اشاره به برگزاری طرح تشدید نظارت بهداشتی گفت: همکاران باید در بخش نظارت بر کشتارگاه های دام و طیور و مراکز تولیدی،نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی دقت ویژه داشته باشند و با هرگونه اقدامی که سلامت مردم را تهدید می کند به شدت برخورد نمایند.

وی اقدامات دامپزشکی را ضامن سلامتی مردم دانست و افزود: مردم چشم به نظارت دامپزشکی دارند از این رو باید برای آنان اطمینان خاطری باشیم که خدای نکرده مشکلی برای سلامتی آنان پیش نخواهد امد

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 298766
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه