• 1402/06/21 - 16:42
  • تعداد بازدید : 658
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

وزیر کشور؛ ساختمان « مجتمع اداری » شهرستان سیمرغ و اداره دامپزشکی این شهرستان را افتتاح کرد

ساختمان مجتمع اداری شهرستان سیمرغ و اداره دامپزشکی این شهرستان به عنوان بخشی از این مجموعه، امروز سه شنبه با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور و سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران با هزینه اعتبار ۱۹۱ میلیارد ریال افتتاح شد. ‎

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران این سایت اداری با رونمایی از سند هویتی شهید جاویدالاثر سید رمضان هاشمی نجارکلایی به بهره برداری رسید.

وزیر کشور در حاشیه افتتاح این ساختمان اداری گفت که، اجرای طرح سنجش رضایت مردم از کارکنان دولت از سال ۱۴۰۱ در کشور شروع شده و این موضوع از طریق سامانه متمرکزی عملیاتی می شود.

احمد وحیدی، تصریح کرد: این سامانه امکان آن را برای شهروندان فراهم می‌کند که در مراجعه به ادارات، بتوانند نظرات خود را نسبت به عملکرد کارکنان دولت به اطلاع مدیران دستگاه‌ها برسانند که ساده‌ترین راه در این زمینه، اسکن‌کردن بارکد درج شده روی میز کارکنان دولت و امتیازدهی از طریق پنجره خدمات دولت است.

وی با بیان این که، برای جلوگیری از کاهش هزینه و دسترسی آسان مردم این سایت راه اندازی شد، تصریح کرد: رویکرد دولت این است که سایت های اداری در شهرستان های جدید مورد توجه قرار بگیرد.

وحیدی خاطر نشان کرد: وزارت کشور این طرح را در همه شهرستان های جدید پیگیری و اجرا می کند.

وی، آسان شدن ارتباطات بین ادارات را از دیگر مزیت های اجرای این طرح عنوان کرد و گفت: سایت اداری در راستای توسعه زیر ساخت دولت الکترونیک است.

شایان ذکر است اداره دامپزشکی شهرستان سیمرغ به صورت استیجاری در حال ارائه خدمت به مردم شریف شهرستان بوده که با پیگیری های و نشست های متعدد دکتر حمزه آقاپور کاظمی سرپرست اداره کل دامپزشکی مازندران و دکتر حجتی رئیس اداره شهرستان با مدیران و معاونین استانداری و فرمانداری شهرستان در خصوص همکاری و مساعدت جهت تخصیص بخشی از این مجموعه به اداره دامپزشکی سیمرغ در نهایت با موافقت مسئولین امر اداره دامپزشکی شهرستان پیش از افتتاح این مجموعه با تجهیزات اداری، فنی و تخصصی مجهز و همزمان با افتتاح آن در ساختمان جدید آغاز به کار کرد.

احمد وحیدی، وزیر کشور نام شهرستان سیمرغ را یادآور نام شهدای بزرگ به خصوص شهید کشوری دانست و گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم وی در بازدید از بخش اداری دامپزشکی سیمرغ با در دست گرفتن عکس شهید طور سنگسرکی شهید شاخص دامپزشکی مازندران دستور داد تمثال مبارک شهیدان ادارات مجموعه به همراه مشخصات و وصیت نامه آنان در بخش های اداری و سالن ها نصب گردد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,شهرستان گلوگاه,شهرستان بهشهر ,شهرستان نکا,شهرستان ساری - میاندرود,شهرستان جویبار,شهذستان سیمرغ,شهرستان قائمشهر,شهرستان سوادکوه شمالی,شهرستان سوادکوه,شهرستان بابل ,شهرستان آمل,شهرستان بابلسر - فریدونکنار,شهرستان محمودآباد ,شهرستان نور,شهرستان نوشهر,شهرستان چالوس - کلاردشت,شهرستان تنکابن - عباس آباد ,شهرستان رامسر ,اخبار اسلایدر,شهرستان میاندورود
  • کد خبر : 307555
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه