• 1403/01/14 - 22:32
  • تعداد بازدید : 198
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در دیدار مدیرکل دامپزشکی مازندران با رئیس شورای نظام استان مازندران و رئیس انجمن کلینیسین های مازندران مطرح شد:

همکاری اداره کل دامپزشکی مازندران با شورای نظام با وجود بخش خصوصی معنا پیدا می کند

دکتر آقاپور کاظمی مدیرکل دامپزشکی مازندران در دیدار صمیمی با رئیس شورای نظام دامپزشکی مازندران و رئیس انجمن کلینیسین های مازندران از لزوم همکاری دوجانبه جهت توسعه و پیشرفت بخش های خصوصی دامپزشکی مازندران گفت.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران دکتر حمزه آقا دور کاظمی در دیدار با دکتر احمدی رئیس شورای نظام دامپزشکی مازندران و دکتر مرزبان رئیس انجمن کلینیسین های دامپزشکی مازندران گفت: بخش های دولتی و خصوصی دامپزشکی همگی اعضای یک خانواده هستند و باید برای توسعه و پیشرفت هر دو بال دامپزشکی استان تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه همکاری های اداره کل دامپزشکی و شورای نظام با وجود بخش خصوصی معنا پیدا می‌کند گفت: نگاه اداره کل در ارتباط با شورای نظام یک نگاه تعامل در راستای حل مشکلات و کاهش دغدغه های بخش خصوصی است و با حضور اعضای جدید شورای نظام حتما این نگاه با قوت ادامه خواهد یافت.
وی با بیان برخی از اقدامات دامپزشکی مازندران در سال ۱۴۰۲ مانند مبارزه با قاچاق دارو ‌و توقیف بیش از ۱۰۵۰۰ قلم داروی خارج از چرخه و زنجیره سرد و جریمه سنگین چند ده میلیاردی قانون شکنان گفت: در راستای تحقق شعار سال باید تلاش شود در سال جدید با نگاه مثبت و تا جایی که قوانین اجازه دهد به واحد های تولید و رشد تولیدات آن حمایت کرد.
در این دیدار دکتر احمدی رئیس شورای نظام دامپزشکی مازندران ضمن تقدیر از مدیر کل دامپزشکی در راستای نگاه حمایتی گفت: شورای نظام دامپزشکی تلاش خواهد کرد تا رسیدگی به درخواست های همکاران بخش خصوصی و واحدهای تولیدی را تسریع بخشد.
وی با بیان برخی از مشکلات حاضر این واحدها گفت:در راستای رشد و افزایش تولیدات داخلی باید‌ در بخشی از قوانین و مقرارت شورای نظام و سازمان دامپزشکی اصلاحاتی صورت گیرد لذا باید پیگیری های لازم از سازمان های مرکزی در خصوص اصلاح آن صورت گیرد.
دکتر مرزبان نیز با تاکید بر اینکه بخش های دولتی و خصوصی اعضای یک خانواده بزرگ هستند ضمن ارائه گزارشی از ظرفیت های بخش خصوصی استان مازندران به ویژه در بخش کلینیسین های دامپزشکی گفت: همکاری انجمن های دامپزشکی استان با شورای نظام واداره کل دامپزشکی و همچنین نقشی حمایتی اداره کل در نظارت بر عملکرد شورای نظام می تواند این ظرفیت های بالقوه به را تبدیل به بالفعل نماید و پیشرفت بزرگی را برای خانواده‌ دامپزشکی مازندران به ارمغان آورد.

  • گروه خبری : اخبارشهرستان صفحه اصلی,اخبار شهرستان ها,شهرستان گلوگاه,شهرستان بهشهر ,شهرستان نکا,شهرستان ساری - میاندرود,شهرستان جویبار,شهذستان سیمرغ,شهرستان قائمشهر,شهرستان سوادکوه شمالی,شهرستان سوادکوه,شهرستان بابل ,شهرستان آمل,شهرستان بابلسر - فریدونکنار,شهرستان محمودآباد ,شهرستان نور,شهرستان نوشهر,شهرستان چالوس - کلاردشت,شهرستان تنکابن - عباس آباد ,شهرستان رامسر ,اخبار اسلایدر,گروه خبری,شهرستان میاندورود
  • کد خبر : 317205
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه