• 1402/06/14 - 10:51
  • تعداد بازدید : 1269
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی مازندران:

اربعین موعد ظهور است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی مازندران در مراسم اربعین اداره کل دامپزشکی مازندران گفت: اربعین رابطه مستقیم با مسئله ظهور دارد و یکی از وظایفد مهم اجتماعی مسلمانان، تقویت این حرکت و آماده سازی مقدمات ظهور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران حجت الاسلام والمسلمین رضاپور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران در مراسم عزاداری اربعین که با حضور سرپرست و کارکنان اداره کل دامپزشکی مازندران در نمازخانه این اداره کل برگزار شد،

به مسئله ظهور حضرت حجت(عج) پرداخت و گفت: بنا بر روایات در روز ظهور حضرت مهدی(عج) در هنگام معرفی خود نام جدش حسین ابن علی را بیان می کند، زیرا معروفترین فرد در بین جهانیان در آن زمان ابا عبدالله حسین است و حضرت را با نام جدش خواهند شناخت.

وی اربعین را روز موعد ظهور دانست و ادامه داد: در این کار برای مسلمانان رمزی نهفته است و آن اینست که باید حداکثر اهتمام و تلاش را جهت شناساندن ابا عبدالله الحسین به جهانیان انجام دهند تا مقدمات ظهور فراهم گردد. لذا حرکت و جنبش اربعین یکی از مهم ترین و بارزترین کاری است که جهت تحقق این مهم می تواند صورت گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین رضاپور با اشاره به بایکوت خبری حماسه اربعین توسط رسانه های بین المللی گفت: دشمن با استفاده از رسانه هایی که در اختیار خود دارد  تلاش خواهد کرد تا این حماسه را کوچک نماید و یا به چالش بکشاند لذا وظیفه دیگر ما تبیین لزوم برگزاری این حرکت بزرگ اسلامی است.

وی با اشاره به سخنی از سوی مقام معظم رهبری در سال 1381 در خصوص اربعین گفت: بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری شروع جاذبه مغناطیسی حسینی در روز اربعین است  و این سخن پس از 10 سال نمود پیدا کرد؛ در جایی که ادیان با نگرش و عقاید خاص خود در روز اربعین حول مغناطیس حسینی گرد هم می آیند و حماسه می آفرینند.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,شهرستان گلوگاه,شهرستان بهشهر ,شهرستان نکا,شهرستان ساری - میاندرود,شهرستان جویبار,شهذستان سیمرغ,شهرستان قائمشهر,شهرستان سوادکوه شمالی,شهرستان سوادکوه,شهرستان بابل ,شهرستان آمل,شهرستان بابلسر - فریدونکنار,شهرستان محمودآباد ,شهرستان نور,شهرستان نوشهر,شهرستان چالوس - کلاردشت,شهرستان تنکابن - عباس آباد ,شهرستان رامسر ,اخبار اسلایدر,شهرستان میاندورود
  • کد خبر : 307295
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه