• 1402/06/22 - 18:37
  • تعداد بازدید : 932
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید وزیر کشور از کشتارگاه ساوانا

احمد وحیدی، وزیر کشور با همراهی سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران و مدیران استانی و شهرستانی از جمله دکتر حمزه آقاپور کاظمی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان و دکتر فرشید رحیمی سرپرست اداره دامپزشکی گلوگاه، از گروه تولیدی ساوانا در شهرستان گلوگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران این بازدید ها در راستای آشنایی با از ظرفیت های موجود در این گروه تولیدی، بازدید از خطوط کشتارگاهی، سالن ها و سردخانه های مجموعه کشتارگاه و ... صورت گرفت.

وزیر کشور در این بازدید وجود مجموعه های تولیدی مانند این گروه تولیدی را در کشور جز نعمت ها و سرمایه های کشور دانست و با تشکر از مدیرت مجموعه تصریح کرد: در بازدید از این مجموعه از ظرفیت های بی نظیر که در استان به وجود آورده شد آشنا شدیم و از بخش های تولید مانند این که ارزش آفرین هستند حمایت خواهیم کرد.

آقاپور کاظمی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان از نزدیک بعضی از مسائل فنی و تخصصی مهم در حوزه بهداشت و نظارت دامپزشکی را خدمت وزیر کشور و استاندار مازندران تشریح کرد.

 وزیر کشور در حاشیه این بازدید به صورت وبیناری؛ دستور آغاز عملیات اجرایی احداث واحد یک‌ میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه‌ای پرورش مرغ گوشتی در بهشهر را صادر کرد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,شهرستان گلوگاه,شهرستان بهشهر ,شهرستان نکا,شهرستان ساری - میاندرود,شهرستان جویبار,شهذستان سیمرغ,شهرستان قائمشهر,شهرستان سوادکوه شمالی,شهرستان سوادکوه,شهرستان بابل ,شهرستان آمل,شهرستان بابلسر - فریدونکنار,شهرستان محمودآباد ,شهرستان نور,شهرستان نوشهر,شهرستان چالوس - کلاردشت,شهرستان تنکابن - عباس آباد ,شهرستان رامسر ,اخبار اسلایدر,شهرستان میاندورود
  • کد خبر : 307597
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه