• 1402/06/14 - 12:30
  • تعداد بازدید : 142
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری ملاقات مردمی مشترک سرپرست اداره کل دامپزشکی استان با رئیس شورای نظام دامپزشکی مازندران

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران ملاقات عمومی مشترک سرپرست اداره کل دامپزشکی مازندران و رئیس شورای نظام دامپزشکی مازندران جهت بررسی و رفع مشکلات مردم و هم استانی ها در روز سه شنبه مطابق با برنامه هفتگی ملاقات عمومی مدیر کل دامپزشکی استان در دفتر وی برگزار گردید.

دکتر حمزه آقاپور کاظمی سرپرست اداره کل دامپزشکی مازندران با بیان اینکه بسیاری از مشکلات و درخواست های مردمی که در ملاقات عمومی مطرح می گردد، بین دو سازمان مشترک است گفت: جهت جلوگیری از سردرگمی مردم و تسریع در حل مشکلات آنها ملاقات عمومی این هفته به صورت مشترک  با رئیس شورای نظام دامپزشکی مازندران برگزار گردید.

وی ادامه داد: در این دیدارها مشکلات و درخواست های مردمی مطابق با آیین نامه ها و دستورالعمل ها بررسی شد و راهکارهای لازم با هماهنگی بین دو نهاد ارائه گردید تا رفع آن تسریع و تسهیل یابد. 

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان مازندران با تاکید بر تعامل موثر و همکاری سازنده بین شورای نظام دامپزشکی و اداره کل دامپزشکی استان مازندران گفت: یکی از وظایف واگذار شده به سازمان نظام دامپزشکی کشور به تبع آن شورای نظام دامپزشکی استان ها، صدور پروانه ها و مجوز های مراکز، پروانه اشتغال، مسئول فنی و...  است که سعی می گردد با تعامل بالا و همکاری های لازم، با دقت و سرعت در رفع و رجوع و تسهیل در صدور مجوز کسب و کار گام های موثر برداشته شود.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,شهرستان گلوگاه,شهرستان بهشهر ,شهرستان نکا,شهرستان ساری - میاندرود,شهرستان جویبار,شهذستان سیمرغ,شهرستان قائمشهر,شهرستان سوادکوه شمالی,شهرستان سوادکوه,شهرستان بابل ,شهرستان آمل,شهرستان بابلسر - فریدونکنار,شهرستان محمودآباد ,شهرستان نور,شهرستان نوشهر,شهرستان چالوس - کلاردشت,شهرستان تنکابن - عباس آباد ,شهرستان رامسر ,اخبار اسلایدر,شهرستان میاندورود
  • کد خبر : 307315
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه