• 1402/06/22 - 18:28
  • تعداد بازدید : 766
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تشکیل کمیته گرامیداشت هفته دامپزشکی به صورت مشترک با شورای نظام

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران کمیته مشترک گرامیداشت هفته دامپزشکی با شورای نظام استان با حضور اعضای این شورا و سرپرست اداره کل دامپزشکی استان در راستای برنامه ریزی هفته گرامیداشت دامپزشکی در محل نظام دامپرشکی استان مازندران برگزار شد.

دکتر حمزه آقاپور سرپرست اداره کل دامپزشکی استان در این نشست با توجه به فرارسیدن هفته دامپزشکی گفت: هفته دامپزشکی فرصت بسیار خوبی جهت تببین جایگاه سازمان دامپزشکی و خدماتی است که در استان ارائه می شود و این خدمات منحصر به بخش دولتی با خصوصی نیست و همه فعالین امر تحت قالب یک خانواده در حال ارائه خدمت به مردم هستند.

وی جایگاه خانواده بزرگ دامپزشکی استان را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: هر یک از بخش های خانواده دامپزشکی استان سهم بزرگی از  امنیت غذایی و بهداشت عمومی کشور را بر عهده دارند  لذا باید از خدمات خدمتگزاران و تمامی کسانی که به هر نحوی در راستای اعتلای دامپزشکی در کشور قدم بر می دارند تجلیل و قدردانی کرد.

ناصر دستوریان رئیس شورای نظام دامپزشکی استان در این نشست با قرائت دستور عمل شورای نظام کشور در خصوص گرامی داشت هفته دامپزشکی و روز 14 مهرماه گفت: در راستای تکریم همکاران در استان و ارتقا جایگاه دامپزشکی، شورای نظام به عنوان عضوی از این خانواده بزرگ تلاش خواهد کرد تا ضمن ارتباط و تعامل موثر با اداره کل دامپزشکی اقدامات مناسبی را در این هفته انجام دهد.

 

  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,شهرستان گلوگاه,شهرستان بهشهر ,شهرستان نکا,شهرستان ساری - میاندرود,شهرستان جویبار,شهذستان سیمرغ,شهرستان قائمشهر,شهرستان سوادکوه شمالی,شهرستان سوادکوه,شهرستان بابل ,شهرستان آمل,شهرستان بابلسر - فریدونکنار,شهرستان محمودآباد ,شهرستان نور,شهرستان نوشهر,شهرستان چالوس - کلاردشت,شهرستان تنکابن - عباس آباد ,شهرستان رامسر ,اخبار اسلایدر,شهرستان میاندورود
  • کد خبر : 307595
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه