• 1401/08/24 - 11:10
  • تعداد بازدید : 177
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

دکتر علی محمدی مقدم سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کلاردشت شد

دکتر گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران طی حکمی دکتر محمدی مقدم را به سرپرستی اداره دامپزشکی کلاردشت منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی ، دکتر گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران طی حکمی دکتر علی محمدی مقدم را به عنوان اولین سرپرست مستقل اداره دامپزشکی شهرستان کلاردشت در فرمانداری این شهرستان معارفه کرد.
در جلسه معارفه محمدی مقدم که فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان کلاردشت حضور داشتند ، مدیر کل دامپزشکی مازندران با اشاره به اقدام فوری دستور استاندار مازندران توسط دامپزشکی در خصوص استقلال ادارات دولتی در شهرستان کلاردشت به عنوان شهرستان جدیدالتاسیس ، تداوم خدمتگزاری به مردم ، بهره برداران و مسافران این شهرستان را با حضور ثابت دامپزشکی در شهرستان افتخار دانست و تاکید کرد ، به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب تولیدات دامی این شهرستان خاص بوده و دامپزشکی حسب وظیفه ذاتی خود بر روند تولید این محصولات نظارت داشته تا این محصولات بصورت سالم و بهداشتی به دست مصرف کننده برسد.
گلپایگانی در ادامه اظهار داشت ، بخش قابل توجهی از موفقیت کنونی کشور در جبهه اقتصادی بواسطه صادرات فرآورده های خام دامی ، نتیجه نظارت دقیق دامپزشکی بر این محصولات بوده که امیدواریم دامپزشکی شهرستان با انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز و شیوع بیماریهای دامی در  منطقه و نظارت بهداشتی لازم بر تولید محصولات دامی تحت مدیریت جدید و به پشتوانه نماینده عالی دولت و همکاری سایر ادارات دولتی نقش موثر و بسزایی در این موفقیت داشته باشد.  
وی حضور دامپزشکی را در کلاردشت با داشتن مرکز ذخیره استراتژیک ماهیان آزاد دریای خزر حائز اهمیت خواند و ابراز امیدواری کرد ، با نظارت دامپزشکی و اقدامات پیشگیرانه برای مبارزه با بیماریهای دامی شاهد بازگشت خوب دامپروری به این شهرستان همراه با ایجاد صنایع تبدیلی خواهیم بود.
فرماندار شهرستان در این جلسه معارفه ضمن قدردانی از مدیر کل دامپزشکی مازندران عنوان کرد ، پس از دستور استاندار ، دکتر گلپایگانی در کوتاهترین زمان ممکن با حضور در کلاردشت توجه ویژه ای به دستور استاندار و دغدغه ما داشته که این گره گشایی از کار جای تقدیر دارد. 
فقیه نصیری ضمن تشکر از مهندس رضوی زاده برای پوشش چند ساله شهرستان در حوزه دامپزشکی، با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان در حوزه دامپروری ، حضور مدیر تازه نفس و انقلابی را برای تحول اساسی در شهرستان از تدبیر ارزنده مدیر کل دامپزشکی مازندران عنوان کرد.
در ادامه رضوی زاده رییس دامپزشکی چالوس که تا کنون عهده دار امورات دامپزشکی در شهرستان کلاردشت را نیز عهده دار بود گفت ، صد در صد خدمات دامپزشکی رایگان بوده  وهدف ما علاوه بر تامین سلامت عمومی جامعه ، صیانت از ظرفیت دامی استان نیز می باشد.
دکتر علی محمدی مقدم پس از دریافت حکم سرپرستی دامپزشکی کلاردشت از مدیر کل دامپزشکی مازندران با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان در حوزه دامپروری و داشتن جمعیت شناور هدف از قبول مسئولیت را خدمت به مردم شهرستان عنوان کرد و خواستار حمایت همه جانبه نماینده عالی دولت در شهرستان و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان شد.
گفتنی است دکتر محمدی مقدم نیروی انتقالی از استان تهران می باشد که مسئولیت هایی همچون ریاست اداره دامپزشکی شهرستان شهر ری و اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان تهران را در کارنامه خدمتی خود دارد.

 

  • گروه خبری : شهرستان چالوس - کلاردشت,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 294415
کلمات کلیدی
bakoe علی باکویی

bakoe علی باکویی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه