• 1403/03/06 - 16:48
  • تعداد بازدید : 128
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
رضاپور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و تجلیل مردم از وی دروغگویان سیاسی را رسوا کرد

حجت الاسلام والمسلمین رضاپور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران در مراسم بزرگداشت سیدالشهدای خدمت آیت الله ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش ابعاد شخصیتی و جایگاه آنان در بین مردم ایران را تببین کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران، حجت الاسلام والمسلمین رضاپور مسئول حوزه  نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران در مراسم بزرگداشت سیدالشهدای خدمت آیت الله ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش که با حضور مدیران ستادی، شهرستانی و کارکنان اداره کل دامپزشکی مازندران و اداره کل عشایری استان در اداره کل دامپزشکی استان مازندران برگزار شد گفت: بسیار کم هستند مسئولینی که محبوبیت و مقبولیت ابتدای شروع به کار خود را تا پایان مسئولیت حفظ کنند.

وی با اشاره به استقبال و قیام مردم برای تجلیل از شهدای خدمت در مقابل با مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم به عنوان یک قهرمان ملی امنیت را برای کشور و مردم به ارمغان آورد و این حجم از استقبال و محبوبیت دور از انتظار نبود اما شهید آیت الله رئیسی  و تجلیل مردم از وی دروغگویان سیاسی را که می‌گفتند مردم از مسئولین خود، حاکمیت و روحانیت بیزارند را رسوا و خط بطلانی بر ادعای فریبکارانه آنان کشید.

وی با محکوم کردن چالش‌ها و کارزارهای سیاسی علیه شهادت رئیس جمهور و همراهانش گفت: مردم ایران نجیب‌زاده هستند و رئیس جمهور این ملت نه در هرزگی و عیاشی بلکه در راه خدمت رسانی به این مردم در دورترین و محروم‌ترین نقاط کشور در نقطه مرزی با بدترین شرایط به شهادت می‌رسد حال آنکه مدیران و سردمداران اپوزیسیون و دشمنان این ملت حتی نمی‌توانند مجموعه خود را مدیریت کنند و با کوچکترین تلنگر از هم می پاشند.

وی افزود: مردم ایران شریفند و عزت، شرافت و نجابت آنان رفتارها و گفتارهای زشت هتاکان را که در قبال شهادت خادمینشان بر نمی تابند.

وی در خصوص ناملایمت‌ها و بدرفتاری‌های گروه‌های سیاسی در داخل کشور به این شهدا در دوران حیاتشان گفت: این سید بزرگوار در قبال همه این ناملایمت‌ها و بی‌مهری‌های سیاسی سکوت کرد و سعی کرد تا مردم را وارد مسائل حاشیه‌ای نکند و اذهان آنها را درگیر نکند چرا که آن را خواست مقام معظم رهبری می‌دانست.

رضاپور شهید رئیسی را مطیع محض رهبری فرزانه خواند و افزود: ایشان در کلامشان خود را طلبه و خادم ملت می‌دانستند و مردم فرق بین خادم و غیر خادم را می‌دانند.

با تاکید بر اینکه مردم ایران بار دیگر با جهاد خود در پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد گفت: این مردم با خون رئیسی و مدل و منش خدمت رسانی و راه رئیسی در انتخابات شرکت کرده و رای می‌دهند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: ۳ اولویت برای افرادی همچون مقام معظم رهبری حاج قاسم و شهید رئیسی وجود دارد که موجب محبوبیت آنها در بین مردم گردید و هر کسی این سه ضلع را در خود ایجاد کند حتماً محبوب ملت خواهد بود.

وی وجود توحید یعنی باور به وجود و قدرت خداوند و اتکا به خواست خدا و توکل به آن؛  ولایت پذیری یعنی، اطاعت محض از ولایت و فدا شدن برای ولایت دو دو ضلع مهم از این اضلاع دانست و افزود: توجه به مردم، علاقه به خدمت به مردم که تنها در عمل خود را نشان می‌دهد مولفه سوم برای محبوبیت است که شهید رئیسی در سه سال خدمت در دوران ریاست جمهوری خود همچون سال‌های گذشته در مسئولیت‌های مختلف نشان داد هدفی جز خدمت به مردم نداشته و ثابت کرد مسئولین رعیت و خدمتگزار مردم و مردم اربابان رجوع هستند و مسئول باید تمام تلاش خود را برای رضایت اول خداوند و مردم انجام دهد.

  • گروه خبری : اخبارشهرستان صفحه اصلی,اخبار شهرستان ها,شهرستان گلوگاه,شهرستان بهشهر ,شهرستان نکا,شهرستان ساری - میاندرود,شهرستان جویبار,شهذستان سیمرغ,شهرستان قائمشهر,شهرستان سوادکوه شمالی,شهرستان سوادکوه,شهرستان بابل ,شهرستان آمل,شهرستان بابلسر - فریدونکنار,شهرستان محمودآباد ,شهرستان نور,شهرستان نوشهر,شهرستان چالوس - کلاردشت,شهرستان تنکابن - عباس آباد ,شهرستان رامسر ,اخبار اسلایدر,گروه خبری,شهرستان میاندورود
  • کد خبر : 320050
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه