• 1403/04/04 - 14:51
  • تعداد بازدید : 158
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل دامپزشکی استان مازندران:

غدیر روز ولایت نشانه تداوم حرکت نبوت در مسیر امامت است

مدیرکل دامپزشکی استان مازندران در پیامی فرارسیدن، عید سعید غدیر خم را تبریک و تهنیت گفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مازندران؛ متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

غدیر روز ولایت و امامت و نشانه تداوم حرکت نبوت در مسیر امامت است تا امت اسلامی با فروغ نور ولایت راه عدالت را بپیماید و با پیوند نبوت و امامت به سرچشمه علم و حکمت الهی دست یابد.

غدیر تکرار اولین است در کلام آخرین، همان کلام نورانی که در اولین پیام علی (ع) را به برادری خواند و در غدیر اعلام ولایت و امامت او را فرمود. خجسته باد روز اعطای نعمت ولایت و روزکامل شدن آخرین شریعت الهی با نور ولایت ، پیوند «نبوت» و «امامت» در نقطه اوجی به نام غدیر خم.

در پرتو این روز ارزشمند و بزرگ با بصیرت و بینشی سرشته از ایمان و معارف غدیر و آموزه های آن، اعتقاد داریم که از دیدگاه ائمه معصومین(ع)، غایت اصلی حکومت اسلامی که این زمان در ایران اسلامی، با مجاهدت معمار کبیر انقلاب،امام راحل؛ جانفشانی شهیدان راه حق و یاران صدیقش برقرار گردید و اکنون با هدایت رهبری فرزانه، حکیم و دشمن شناس در دست دولتمردان کنونی قرار گرفته است ، یقیناً با خدمت رسانی به مردم در ابعاد و جنبه های مختلف در راستای سعادت دنیوی و اخروی است.

امروز معرفی و شناساندن واقعه غدیر وظیفه تمامی آحاد جامعه است و اکنون که همه ما جیره خوار وجود نازنین حضرت حجت(عج) هستیم یکی از کارهایی که برای خشنودی قلب نازنین آن حضرت می‌توانیم انجام دهیم تلاش در مسیر ترویج و اشاعه فرهنگ غدیر است.

این‌جانب فرارسیدن عید سعید غدیر خم، سالروز انتخاب سرچشمه علم، حکمت و تجدید میثاق با ولایت و امامت را خدمت همه شما بزرگواران به‌ویژه محضر سادات جلیل القدر تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال مسئلت دارم ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی ‌الموحدین حضرت امیرالمومنین(ع) قرار دهد.

  • گروه خبری : اخبارشهرستان صفحه اصلی,اخبار شهرستان ها,شهرستان گلوگاه,شهرستان بهشهر ,شهرستان نکا,شهرستان ساری - میاندرود,شهرستان جویبار,شهذستان سیمرغ,شهرستان قائمشهر,شهرستان سوادکوه شمالی,شهرستان سوادکوه,شهرستان بابل ,شهرستان آمل,شهرستان بابلسر - فریدونکنار,شهرستان محمودآباد ,شهرستان نور,شهرستان نوشهر,شهرستان چالوس - کلاردشت,شهرستان تنکابن - عباس آباد ,شهرستان رامسر ,اخبار اسلایدر,گروه خبری,شهرستان میاندورود
  • کد خبر : 321701
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه