• 1403/03/07 - 20:56
  • تعداد بازدید : 206
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در نشست مدیرکل دامپزشکی مازندران با اعضای انجمن کلینیسین و داروخانه داران دامپزشکی مطرح شد:

افزایش انسجام و همکاری بین بخشی در دستور کار قرارگرفت

در نشستی که مدیرکل دامپزشکی مازندران با روسا و اعضای انجمن های داروخانه داران و کلینیسین های دامپزشکی صورت گرفت به لزوم افزایش همکاری های بین بخشی تاکید شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مازندران نشستی با حضور مدیرکل و معاون سلامت اداره کل دامپزشکی مازندران روسای و اعضای انجمن کلینیسین و داروخانه داران دامپزشکی در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.
دکتر حمزه آقاپور کاظمی مدیرکل دامپزشکی مازندران در این نشست ضمن بررسی مشکلات و چالش های پیش روی مشترک بین دو انجمن گفت: سیاست های اداره کل در قبال همکاران بخش خصوصی کاهش موانع پیش رو و همکاری توام با اجرای درست قوانین و دستورالعمل های سازمانی است.
وی ادامه داد: قطعا بسیاری از مشکلات مطرح شده در این جلسه با همکاری، هماهنگی و انسجام بین بخش های دولتی و خصوصی و همچنین انجمن های مختلف فعال در است رفع خواهد شد.
آقاپورکاظمی در خصوص بومی سازی دستورالعمل های سازمانی براساس شرایط استان گفت: قطعا استان ها براساس شرایط اقلیمی و جغرافیایی و حتی آداب و فرهنگ متفاوتی نسبت به هم دارند و که در بسیاری از موارد نیاز بومی سازی این دستورالعمل ها حس می شود لذا اگر هر گونه نقدی بر آن وجود دارد برای رفع آن باید پیشنهاد های درست و اجرایی ارائه گردد.
وی ادامه داد: قطعا از پیشنهاداتی که در راستای بهبود فرآیند تولید بوده و افزایش سطح تولیدات داخل استان را منجر شود استقبال می‌کنیم و از طریق سازمان دامپزشکی کشور سعی در اعمال این پیشنهادات و بروزرسانی دستورالعمل ها خواهیم کرد.
مدیرکل دامپزشکی استان مازندران ضمن هشدار به برخورد جدی و بدون تعارف با سودجویان و متخلفین عرضه داروهای دامی و قاچاق کنندگان دارو گفت:از استفاده ظرفیت های بخش خصوصی جهت مقابله با قاچاق دارو استقبال میکنیم و از همه همکاران می خواهم که اداره کل را در راه شناسایی افراد سودجو و متخلف و یا باندهای قاچاق داروهای دامی کمک کنند تا بتوان ضمن برخورد با آنان مشکلات حوزه قاچاق دارو و عرضه آن در سطح استان را مرتفع کرد.
در این دیدار در خصوص اجرای برخی از دستورالعمل های سازمان دامپزشکی، بومی سازی دستورالعمل ها، مشکلات موجود در بین انجمن ها، لزوم تناسب در جانمایی داروخانه ها و کلینیک های دامپزشکی، قاچاق داروهای دامی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  • گروه خبری : اخبارشهرستان صفحه اصلی,اخبار شهرستان ها,شهرستان گلوگاه,شهرستان بهشهر ,شهرستان نکا,شهرستان ساری - میاندرود,شهرستان جویبار,شهذستان سیمرغ,شهرستان قائمشهر,شهرستان سوادکوه شمالی,شهرستان سوادکوه,شهرستان بابل ,شهرستان آمل,شهرستان بابلسر - فریدونکنار,شهرستان محمودآباد ,شهرستان نور,شهرستان نوشهر,شهرستان چالوس - کلاردشت,شهرستان تنکابن - عباس آباد ,شهرستان رامسر ,اخبار اسلایدر,گروه خبری,شهرستان میاندورود
  • کد خبر : 320124
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه