Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

بیانیه توافق سطح خدمت در ‌تارنما

بازدید کننده محترم شرایط و ملزومات ارائه خدمت در تارنمای اداره کل دامپزشکی استان مازندران به شرح زیر می باشد:

 زمان به روز رسانی: پرتال و سامانه های دامپزشکی مازندران در همه ساعات اداری در دسترس خواهند بود. عملیات به روز رسانی حتی الامکان در روزهای تعطیل و یا غیر از ساعات کاری انجام خواهد شد.

در صورت هر گونه خروج از دسترس به طور برنامه ریزی شده، در صفحه اصلی پرتال اطلاع رسانی انجام خواهد شد و تصویر این صفحه  قابل مشاهده خواهد بود.

تاریخچه زمان های خروج از دسترس را در صفحه زمان های خروج از دسترس می توانید مشاهده نمایید.

میز خدمت:

کاربر محترم در صورت وجود اشکال یا هر گونه سوال مرتبط با خدمات ارائه شده در سامانه های دامپزشکی مازندران می توانید از طریق سامانه تلفنی 1512 و یا رایانامه It.Mazandaran@Ivo.Ir تماس حاصل و ما را از نظرات خود مطلع فرمائید.

 خدمات قابل ارائه از طریق میز خدمت:        
خدمات الکترونیک دامپزشکی در کل کشور به صورت متمرکز از طریق سامانه های سازمان دامپزشکی طراحی و پیاده سازی شده اند که بر اساس نیاز می توانید به این سامانه ها از طریق پیوند سامانه های دامپزشکی زیر مراجعه فرمایید.

برای ارتباط با هر قسمت از پیوند ارائه شده در زیر، انتخاب و در پایین هر صفحه در قسمت ارتباط فرم مورد نظر را تکمیل فرمائید.

به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی به روش الکترونیک یا تلفنی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
تارنمای اداره کل دامپزشکی مازندران امکان ثبت و پیگیری درخواست ها،پیشنهادات ،ثبت شکایات و پی گیری  در حوزه دامپزشکی شما متقاضیان گرامی از طریق الکترونیک را دارا              می باشد. همچنین شما می توانید در صفحه هر اداره ستادی با حوزه های مختلف ستادی به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.       
 
برای ارتباط با هر قسمت از پیوند ارائه شده در زیر، انتخاب و در پایین هر صفحه در قسمت ارتباط فرم مورد نظر را تکمیل فرمائید.
 
به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی به روش الکترونیک یا تلفنی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
تارنمای اداره کل دامپزشکی مازندران  بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

 

لینک کوتاه