• 1402/03/24 - 11:39
  • تعداد بازدید : 1212
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس حوزه نمایندگی ولی فقیه در همایش بازرسان، کارشناسان ارزیابی عملکرد و مسئولین واحد حقوقی ادارت کل دامپزشکی

بازرسی دقیق باید بگونه ای باشد تا جلوی ضرر به بیت المال را بگیرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران سید اسماعیل حسینی مقدم، رئیس حوزه نمایندگی ولی فقیه دامپزشکی کشور اظهار کرد: حساسیت کار بازرسی از صدر اسلام تاکنون مورد تاکید بوده و امام علی(ع) در پیشبرد امور خویش از ظرفیت بازرسان استفاده می‌کرده که در نهج‌البلاغه به آن اشاره شده است.
وی با اعلام اینکه در حال حاضر در سپاه بهترین روش بازرسی در حال انجام است،افزود: این شیوه بازرسی باید مورد استفاده و الگو قرار گیرد.
وی با اعلام اینکه در سازمان دامپزشکی کشور ۲ هزار و ۵۰۰ پرونده حقوقی در دامپزشکی ثبت شده است، افزود: بعضی از این پرونده‌ها خسارت سنگینی به بیت‌المال وارد کرده و انتظار داریم کارشناسان حقوقی یه صورت جدی در این زمینه ورود کرده و با جدیت این پرونده‌ها را به نفع بیت‌المال پیگیری کنند.
وی با بیان این که  همواره تولیدات محصولات غذایی در کشور به عنوان اقتدار ملی باید بریا مصرف عموم برسد، بیان داشت: هر گونه فعالیت های غیر علمی و پزشکی ضمن این که تهدیدی علیه امنیت سلامت کشور محسوب  می شود، آسیب به بیت المال نیز است.

  • گروه خبری : همایش,اخبار شهرستان ها,شهرستان گلوگاه,شهرستان بهشهر ,شهرستان نکا,شهرستان ساری - میاندرود,شهرستان جویبار,شهذستان سیمرغ,شهرستان قائمشهر,شهرستان سوادکوه شمالی,شهرستان سوادکوه,شهرستان بابل ,شهرستان آمل,شهرستان بابلسر - فریدونکنار,شهرستان محمودآباد ,شهرستان نور,شهرستان نوشهر,شهرستان چالوس - کلاردشت,شهرستان تنکابن - عباس آباد ,شهرستان رامسر ,اخبار اسلایدر,شهرستان میاندورود
  • کد خبر : 303192
کلمات کلیدی
admin ادمین مازندران

admin ادمین مازندران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه