چاپ
ارسال به دوست

پیگیری تاسیس کشتارگاه صنعتی دام در شرق مازندران توسط نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی

شریعتی نماینده منتخب مردم شهرستانهای نکاء ، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل اداره کل دامپزشکی استان مازندران با مدیر کل دامپزشکی استان دیدار و در خصوص تاسیس کشتارگاه صنعتی دام در منطقه گفتگوکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران ، سید حسین رضوانی مدیر کل دامپزشکی استان و شریعتی نماینده منتخب مردم شریف شهرستانهای نکاء ، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در خصوص ارائه خدمات دامپزشکی از جمله تامین گوشت سالم و بهداشتی به هم استانیهای عزیز بالاخص مردم شریف شرق مازندران گفتگو کردند.

در این دیدار رضوانی گزارشی از نحوه خدمت رسانی پرسنل خدوم دامپزشکی به 3 شهرستان در شرق استان ارائه نمود و خاطرنشان کرد، گستردگی فعالیت دامپزشکی برای تامین سلامت انسان و دام زیاد بوده و وجود یکی از بزرگترین بنادر اقتصادی کشور در شهرستان بهشهر ، موقعیت استراتژیکی منطقه را ویژه نموده است ، بگونه ای که باید با توان مضاعف برای تحقق جهش تولید فعالیت نمائیم و این مهم را بر خود واجب می دانیم.

وی  نظارت بر فرآورده های خام دامی، واکسیناسیون دام ها به صورت رایگان در دورترین مناطق و صدور مجوز و نظارت بر حمل و نقل دام و آموزش به دامداران را گوشه ای از خدمات دامپزشکی به مردم عنوان کرد و خواستار حمایت همه جانبه نمایندگان جدید منتخب مردم با دامپزشکی شد.

غلامرضا شریعتی که در انتخابات 2 اسفند 98 از حوزه انتخابیه شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی بعنوان نماینده جدید مردم در خانه ملت انتخاب شد ضمن قدردانی از اقدامات دامپزشکی بزرگترین معضل مردم این 3 شهرستان را تهیه گوشت سالم و بهداشتی از کشتارگاه صنعتی دام عنوان کرد و افزود فاصله شهرستان با نزدیک ترین کشتارگاه صنعتی دام موجب گردیده تا برخی افراد سودجو مبادرت به کشتار خارج از شبکه نمایند که علاوه بر تهدید سلامت مردم ، با تشدید نظارتهای بهداشتی دامپزشکی برخورد های قضایی با این موضوع نیز افزایش یافته است.

وی ضمن معرفی سرمایه گذاری در این بخش خواستار بررسی موضوع و صدور مجوزهای لازم برای تاسیس کشتارگاه صنعتی دام برای حل مشکل منطقه شد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٢٩٨٥/
  • ٠٩:٣٠ - 1399/03/31/
  • تعداد بازدید: 61
کلید واژه ها

خروج