چاپ
ارسال به دوست

مسابقات فرهنگی ماه محرم دامپزشکی مازندران

اداره کل دامپزشکی مازندران در نظر دارد در ایام محرم 2 مسابقه فرهنگی تحت عنوان "مفاهیم زیارت عاشورا وآشنائی باحماسه حسینی " و " نوحه سرائی " را در بین همکاران ستادی و شهرستانی برگزار نماید.

ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام محرم وسوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش به آگاهی می رساند این اداره کل در نظر دارد در ایام محرم 2 مسابقه فرهنگی تحت عنوان "مفاهیم زیارت عاشورا وآشنائی باحماسه حسینی "  و " نوحه سرائی " را در بین همکاران ستادی و شهرستانی برگزار نموده و به برندگان جوائز ارزنده ای اهداء نماید . لذا مستدعی است اطلاع رسانی لازم بعمل آمده تا همکاران علاقمند در این مسابقات فرهنگی شرکت نمایند.

لازم بذکر است فایل سوالات مربوط به مسابقه "مفاهیم زیارت عاشورا وآشنائی باحماسه حسینی " درج گردیده و همکاران می توانند حداکثر تا 31 شهریورماه نسبت به ارسال پاسخنامه به واحد روابط عمومی اقدام نمایند و همکارانی که قصد شرکت در مسابقه نوحه سرائی را دارند می توانند فایل صوتی و یا تصویری خود را از طریق فضای مجازی به شماره همراه  09365985442 ( حاج آقا عبدی مسئول محترم دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان ) حداکثر تا 31 شهریورماه ارسال نمایند.

  • کد خبر: ٢٥٥١٠١/
  • ١١:٤٤ - 1399/06/05/
  • تعداد بازدید: 55
کلید واژه ها

خروج